Daniil Logovoi // Alalisvool kui armu allikas

Daniil Logovoi esimene isiknäitus “Alalisvool kui armu allikas” on tehniline konstruktsioon, mis toetub Jeesus Kristuse eluloole. Näituselt võib leida nii klassikaliste nootidega ikoonimaale kui uue maailma segunemist vana maailmaga.

"21. sajand on tehnoloogia kiire arengu tõttu, ilmselt suurte muutuste äärel. Oleme väga lähedal hetkele, mil suudame saavutada loomingu ja hinge digiteerimise võrgus, muutudes just seeläbi surematuks ja ehk just see tähendabki, et avame tee surematusse Jumala riiki," avab Daniil ise näituse tagamaid.

Daniil Logovoi on sündinud 2003. aastal. Ta on olnud kunstist huvitatud peaaegu kogu oma elu. Tallinna Vene Lütseumi põhikoolis õppides, osales ta juba algklassidest alates joonistus- ja kunstiringides. Ta on pälvinud mitmetel õpilaskonkurssidel auhindu. Kui kunstiringi vanusegrupp Daniili jaoks läbi sai, hakkas ta iseseisvalt õppima ja harrastama tänavakunsti.

Põhikooli lõppedes oli talle selge, et kunst on see, millega ta tegeleda soovib, peale mida asus ta õppima Tartu Kunstikoolis, olles hetkel kolmandal kursusel. Daniil on osalenud nii iseseisvalt, kui kooliga koostööd mitmetes kunstiprojektides.

Näitus avatud 5.02. - 26.03.2022
Kastani 42, Tartu
T-R 12-18
L 12-16

Meedia:
Lauraliis Süldre "Daniil Logovoi loob isikunäitusel sümbioosi religiooni ja masinate vahel" Aktuaalne kaamera, 7.02.2022

Jaak Kikas "See on ju Maatriks!" Sirp, 25.02.2022

Kristina Viin "Alalisvool kui armu allikas ja arm kui alalisvool" ERR, 07.03.2022

Krista Piirimäe "Robotkristuse eshatoloogia"  Postimees, 14.03.2022

Peeter Laurits "Daniil Logovoi tarkvara läheb taevasse" Eesti Päevaleht, 21.03.2022